Sprzęt do ćwiczeń – dostępny dla każdego

W obecnych czasach duża uwagę przykłada się do zdrowego trybu życia i dbania o formę. Skupiamy się nie tylko na tym gdzie kupujemy żywność, co jemy , ale też na tym jak spędzamy wolny czas. Aktywne spędzanie wolnego czasu stało się bardzo modne. Coraz więcej osób korzysta z klubów fitness czy siłowni, gdzie ma dostęp do profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń oraz pomocy trenerów personalnych. Jednak duża część z tych osób decyduje się na stworzenie miejsca do ćwiczeń we własnym domu. Plusem tego jest dostęp do sprzętu w każdej chwili wg własnych potrzeb.

Producenci coraz większą uwagę przykładają do tego aby udostępnić nie tylko sprzęty do klubów fitness czy siłowni, ale też dla klientów indywidualnych, którzy chcą mieć profesjonalny sprzęt do ćwiczeń ze strony www.marbo-sklep.pl w domu. Wybór jest ogromny i pozwala na dopasowanie do potrzeb klienta, jego aktywności fizycznej oraz ilości miejsca, którą dysponuje.

Najczęściej wybierane sprzęty:

• rowerki stacjonarne – umożliwiają nam pracę nad mięśniami nóg, spalanie kalorii i ogólną poprawę kondycji;
  • bieżnie  – posiadają do wyboru różne opcje m.in wchodzenie pod górę o różnym stopniu wysokości, spacer, trucht oraz szybki bieg. Trening na bieżni kształtuje mięśnie całego ciała;
  • trampoliny – poprawiają kondycję i równowagę, na stronach internetowych dostępne są gotowe treningi z użyciem tego sprzętu;
  • steppery – ćwiczenia na stepperze kształtują mięśnie nóg, przy czym zajmują mniej miejsca niż inne urządzenia;
  • hantle – z wykorzystaniem hantli możliwy jest trening na mięśnie nóg, pośladków, ramion, ud, klatki piersiowej, placów a nawet brzucha;
  • paski trx – również zajmują mało miejsca, a dają możliwość pracy nad całym ciałem – podobnie jak w przypadku trampolin dostępne są filmiki z gotowymi treningami z użyciem trx;
  • orbitreki – pozwala kształtować mięśnie nóg, łydek, ud, brzucha oraz ramion;
  • step – umożliwia wykonanie treningu aerobowego w domu. Dzięki ćwiczeniom na stepie kształtujemy mięśnie całego ciała oraz spalamy kalorie;

Na stronach internetowych dostępne są filmiki,  dzięki, którym krok po kroku możemy wykonać taki trening jak do tej pory był możliwy tylko na siłowni czy w klubie fitness.

Każde z tych urządzeń pomaga dbać o kondycję, spalić kalorie i daje możliwość ukształtowania zdrowej, pięknej sylwetki. Decydując się na zakup sprzętu, który będziemy używać w domu dajemy sobie szansę aby wolny czas wykorzystać w sposób aktywny bez konieczności wychodzenia z domu.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierz sprzęt i działaj ! 🙂

Zdjęcie autorstwa senivpetro - pl.freepik.com